8 typů podniků, ve kterých využít Resperanto

all-in-one_bw3

1. Hotely a penziony:

Starat se o hosty je stále důležitější, host, který je unavený po celém dni anebo mu schází jazyková výbava, si klidně rád objedná přes svůj mobilní telefon ať už pokojovou službu, buzení, saunu nebo třeba půjčení kola a výlet na další den.

Informování o službách, událostech, ale i o nabídkách nebo o počasí uvítá určitě každý. Zároveň je to nejefektivnější způsob, jak provozovatel může oslovit své hosty.

2. Restaurace a kavárny:

Přijdete, posadíte se, přihlásíte se ke stolu, prolistujete menu ze svého mobilu a buď objednáte přímo přes aplikaci nebo u číšníka. A když na něco zapomenete, doobjednáte si to klidně později bez zběsilého shánění obsluhy.

Resperanto lze i efektivně využít například pro zahrádky nebo rozlehlé a členité prostory. Pokud restaurace/kavárna neposkytuje obsluhu, vy jako host si vyberete, objednáte a pak už jen čekáte na zprávu, že je objednávka připravena k vyzvednutí

3. Kluby a bary:

Ideální pro privátní zóny, kde si hosté užívají soukromí a objednávají si komfortně bez rušení a bez nutnosti někam chodit nebo čekat ve frontě.

Už jste na v baru někdy změřili, jak dlouho trvá, než dostanete drink, na který máte chuť? Někdy opravdu řádově desítky minut a ještě k tomu s nepříjemným čekáním. Není tedy lepší si objednat od stolu, nečekat frontu a nenechat své chuťové buňky dlouho čekat?

4. Stadiony:

Sledujete svůj oblíbený zápas a dali byste si pivo a párek? Nechcete nikam chodit, abyste neminuli důležitý moment? Pak stačí si jen objednat přes mobilní telefon a objednávka k vám sama dorazí.

V případě, že stadion neumožní donášku na místo, není jednodušší než si předobjednat, zaplatit a pak jen vyzvednout občerstvení na příslušném stánku.

5. Fast foody:

Pro fast foody je Resperanto další kanál, jak prodávat své produkty zákazníkovi, a zároveň mu nabídnout lepší komfort, protože nemusí čekat frontu.

Zákazník si objedná a zaplatí odkudkoli a buď v předem daný čas, nebo ve chvíli, kdy změníte stav objednávky na “připraveno”, si objednávku vyzvedne a vyhne se tak čekání ve frontě.

6. Office cateringy:

Je mnoho společností, které nabízí catering služby nebo prodávají své produkty u kancelářských komplexů. A Resperanto je jednou z cest, jak prodávat více a jak zlepšit své služby. Použití je jednoduché – společnosti nabídnou své produkty zaměstnancům pracujícím v těchto komplexech. Zaměstnanec si pak ze svého telefonu objedná kávu, salát a bagetu pro sebe, ale i třeba pro své kolegy, a cateringová společnost mu „vyběhne nahoru s objednávkou“. Další možností jsou hromadné objednávky pro občerstvení na jednání v zasedacích místnostech – asistentka nebo office manažerka objedná vše potřebné přes svůj telefon a komfortně.

7. Kina:

Vychutnat si Gold Class v kině je potřeba až do posledního detailu, a to i s občerstvením. Host v kině má ve svém mobilu celou nabídku kina a může si objednat občerstvení, na jaké má zrovna v danou chvíli chuť. Dokážete si představit sledování Starwars, když vám popcorn dojde hned po reklamách? Nikdy více.

Není lepšího zážitku než si zajet do autokina na svůj oblíbený film a objednat si při tom občerstvení ze svého mobilního telefonu. Přijedete, zaparkujete auto, přihlásíte se k místu, kde sedíte, a pak už jen vybíráte a objednáváte. A co vy?

8. Koupaliště:

Ležíte u rybníka a máte chuť na pivo a párek? Vezměte do ruky mobil, objednejte si a až vám přijde upozornění, že máte objednávku připravenou, tak si ji jen vyzvedněte u stánku bez čekání. Můžete snad mít ještě větší “veget”? 🙂

Chcete se o naší službě dozvědět více? Podívejte se na náš web www.resperanto.com.

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s