Vylepšujeme! Novinky ve verzi 1.6

hotelova_zahradka_s_resperantem

Usnout na vavřínech je něco, čemu se chceme vyhnout. Proto jsme pro vás připravili novou verzi služby Resperanto, která tu předchozí předčí o světelné roky. A jaké novinky pro vás máme?

  • Pro přihlášení do podniku, ať už restaurace nebo hotelu, již nemusíte řešit samolepky s QR kódy nebo stojánky. Přes webovou administraci si můžete jednoduše zadat seznam míst, volitelně jim přiřadit PIN kód v případě, že se bojíte, aby si neobjednával ten, kdo nemá. Host si pak ve svém telefonu vybere místo, kde sedí, a zadá příslušný kód.
  • Objednávky nemusí mít už jen stav přijatá a zrušená, ale i další! To využijí zejména podniky, které objednávku pouze připraví a host si ji sám vyzvedne, např. ty, které neobsluhují u stolu nebo na zahrádce – tedy třeba občerstvení na koupališti.
  • Zákazníci si mohou objednávat, i když ve vašem podniku nejsou, pokud jim to umožníte. Tím se služba stává použitelnou i pro office cateringy – host se jednoduše přihlásí ke kanceláři, kde se právě nachází, a catering ví přesně, kam objednávku doručit.
  • Možnost zálohování/exportu menu nebo částí nabídky. Využijete ho zejména v případech, kdy chcete dělat velké změny v nabídce nebo pokud spravujete více provozoven – jednotlivé položky pak nemusíte přepisovat.
  • Hosté mohou položky z menu sdílet přímo na svůj Facebook. Lepší důvod, proč do menu přidat fotky, vám už asi nedáme (krom toho, že dokážou zvýšit prodeje o několik desítek procent, samozřejmě).
  • Vylepšená hlavní obrazovka, zjednodušené vyhledávání naposledy navštívených a nejbližších podniků.
  • Přímo ve webovém profilu si můžete nastavit, jakou úroveň partnerství Resperanta chcete. Nabídnete hostům 5, 10 nebo 15% slevu? Je to jen na vás.
  • Neomezeně jazyků menu i popisu podniku.

Ocenili byste další funkce? Pište nám na info@resperanto.com a spolupodílejte se na vývoji naší služby.

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s